מינוף

מינוף

track עדכונים |
  • בינואר 2017 הסתיים בהצלחה פרוייקט סטסרטסיס ברחובות

  • 26/4/17- הסתיים פרוייקט מעבר חברת SAP

  • 12/6/17- הסתיים בהצלחה פרוייקט מעבר עיריית הרצליה

  • 01/10/17- הסתיים בהצלחה פרוייקט מעבר חברת EY (ארנסט אנד יאנג קוסט פורר) למשכנה החדשה במידטאון תל אביב

track לקוחות עסקיים track לקוחות פרטיים

מינוף

hook

תחום ההובלות התפתח טכנולוגית רבות וכיום כל הובלה יכולה להיות פשוטה, מהירה ובטיחותית וכל זאת הודות לעזרתו של מנוף ההובלה. השימוש במנוף מתאים במיוחד לדירות בקומה גבוהה בבניינים בהם אין מעלית או להובלה של מוצרים גדולים שאינם עוברים בדלת כגון פסנתר. פעמים רבות הורדת חפצים בחדר מדרגות יוצרת בעיות רבות כגון פגיעות, שריטת הקירות או איבוד שיווי משקל והפלת ארגז שביר וכאן נראה בבירור הייתרון של המנוף.

מנוף הובלה מאפשר הורדת תכולת דירה ללא חשש מפן פגיעה בצורה הנוחה והמהירה ביותר. חברות הובלה רבות עברו לשימוש במנוף ולעיתים תכופות אף שיש מעלית בבניין עדיף יהיה להשתמש במנוף הובלה על מנת להעביר כמה שיותר חפצים בכמה שפחות זמן ומאמץ. מחירו של השכרת המנוף משתנה בהתאם לקומה ולמשך זמן העבודה.

ש.ה.מ הובלות משתמשת בציוד ההובלה המתקדם ביותר המיועד לציוד כבד ולכן מחזיקה גם היא מנופי הובלה כשהגדול מהם מתנשא עד גובה 48 מ´ והוא הגבוה בארץ, כמו כן בחברת ש.ה.מ הובלות ישנם מנופים אשר לא בנויים על רכב על כן ניתן למקמם במקומות שמנופים אחרים אינם מצליחים להתמקם, כל זאת על מנת להקל על המעבר של לקוחותיה ולספק את השירות הטוב ביותר. מנוף ההובלה יקל עד מאוד על כל מעבר ויבטיח הגעה בשלום של כל חפציכם היקרים.

זקוק למידע נוסף? צוות ש.ה.מ הובלות בע״מ ישמחו לענות לכם על כל שאלה
מובילים בשבילך עולם ומלואו 072-2785654