הובלות לעסקים

הובלות משרדים

לוגו לקוח עדכונים |
  • העברת משרדי Facebook בישראל מרוטשילד ת״א למתחם שרונה, הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״מנורה מבטחים״ מתל-אביב לרמת-גן הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״טבע״ בעיר פתח-תקווה הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״HERBALIFE״ לעזריאלי חולון הסתיימו בהצלחה!

  • מעבר חברת פייפאל למגדל אלקטרה ת"א, הסתיים בהצלחה!

track לקוחות עסקיים track לקוחות פרטיים

הובלות משרדים

delivery truck

הובלות לעסקים, לחברות ולמפעלים

חברת ״ש.ה.מ הובלות מתקדמות בע״מ״ מבצעת כל סוג של הובלה- הובלה לפרטיים, הובלה לעסקים, הובלה לחברות ולמפעלים. אין לנו לקוחות קטנים- יש לנו לקוחות חשובים ומוערכים, ללא כל קשר לכמות התכולה או הסחורה שהם נזקקים להובילן. חברתנו מצוידת בצי גדול של משאיות משוכללות, אשר מוטמעת בכל אחת מהן הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר, המהווה ערובה להובלה בתנאים מיטביים על פי דרישות תקן המוצרים  השונים.

החברה ערוכה לביצוע הובלה לעסקים מכל מקום לכל מקום, לרבות למפעלי הייטק, אשר להעברה מסודרת ובטיחותית של הציוד שלהן יש חשיבות קריטית. החברה ערוכה וזמינה להוביל ציוד כבד, רהיטים, פסנתרים וכל פריט המחייב מיצוי מאמץ תכנוני ופיזי ושימוש במנוף ובמנשא הרמה, וכמובן- צוות מובילי, מעמיסים ופורקים מסוקר ומיומן.

אם אתם זקוקים למקום לאחסן ציוד בפרק הזמן שבין פינוי ציוד ממקום מסוים עד לאפשרות העברתו למקום חדש- חברת ״ש.ה.מ הובלות מתקדמות בע״מ״ מעמידה לרשותכם מתחם אחסון ושירותי אחסנה לכל פרק זמן שיידרש תוך מתן ביטוח מלא על התכולה ושמירה על שלמותה.

המחויבות הבלתי מתפשרת של החברה לאיכות ולמצוינות ודגש מיוחד ששם כל אחד מעובדיה על שירות לקוחות הפכו אותה זה מכבר לחברה מובילה בתחום ההובלות. בין אם נדרשת הובלה לפרטיים ובין אם נדרשת הובלה לעסקים- כל לקוח נהנה ממשאבי הידע והניסיון, מהציוד הטוב ביותר ומשיטת עבודה המבטיחה ביצוע ההובלה בזמן הקצר ביותר האפשרי, אשר התחייבות לבצעה במסגרתו היא מלאה ומוחלטת ולכן עמידה בלוח זמנים היא אחד העקרונות המנחים החשובים ביותר של עובדי החברה.

הידע והניסיון שלנו באים לידי ביטוי בתכנון מבעוד מועד של ההובלה, כדי לנצל באופן מיטבי את הציוד ואת כוח האדם שאנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו לביצוע הובלה לעסקים שתאפשר שימוש בציוד שמובילים זמן קצר בלבד לאחר העמסתו ופריקתו וסידורו במקום החדש.

זקוק למידע נוסף? צוות ש.ה.מ הובלות בע״מ ישמחו לענות לכם על כל שאלה
שרותים עסקיים נוספים
delivery truck
מובילים בשבילך עולם ומלואו 03-9699212

תפריט נגישות