אחסנת ציוד

אחסנה

לוגו לקוח עדכונים |
  • העברת משרדי Facebook בישראל מרוטשילד ת״א למתחם שרונה, הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״מנורה מבטחים״ מתל-אביב לרמת-גן הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״טבע״ בעיר פתח-תקווה הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״HERBALIFE״ לעזריאלי חולון הסתיימו בהצלחה!

  • מעבר חברת פייפאל למגדל אלקטרה ת"א, הסתיים בהצלחה!

track לקוחות עסקיים track לקוחות פרטיים

אחסנה

בית

חברת ש.ה.מ הובלות מעמידה לרשותכם יחידות אחסון פרטיות בכל גודל ולכל תקופה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

המחסנים ממוקמים באיזור המרכז, מאובטחים וממגונים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מצויידים בגלאי עשן (אשר בדרך כלל לא ניתן למצוא במחסנים אחרים) המגבירים את בטחונם של לקוחותינו בנוגע לשלום ציודם המאוחסן.

המחסנים מצויידים בדלתות גדולות המאפשרות גישה חופשית ונוחה לתאים ללא חשש של פגיעה בריהוט, במוצרי חשמל או בחפצים אחרים שנודעו לאחסנה.

צוות העובדים דואג כל העת לנקיון המקום, הכולל סידור, שטיפה ואחת לחודש מתבצעת במקום הדברה ע"י מדביר מוסמך. החדרים ננעלים בשיטת כספת מפתח אחד ללקוח ומפתח אחד לחברת ש.ה.מ

ביטוח אחסנה

החלטתם לעבור דירה, להעביר את המשרד או שאולי אתם עוברים לתקופה לחו"ל? למשכנתא כבר דאגתם, חברת הובלות הוזמנה והכול כבר ארוז אך מה לגבי ביטוח האחסנה? ביטוח הובלת דירה או שירותי אחסנה הוא עניין שאין לזלזל בו, גם אם חברת ההובלות היא מומחית בתחומה וגם אם אינכם מאמינים שיקרה משהו בדרך תמיד כדאי להיות מכוסים. הובלות רבות נגמרות בחפצים שבורים, דברים שנאבדו או התקלקלו בגלל המעבר ולכן תמיד מומלץ לדאוג לכיסוי כספי המפצה אתכם במקרי נזיקין.

את ביטוח ההובלת דירה והאחסנה מזמינים לפני ההובלה ובו גם מציינים את כל התכולה אותה עומדים להעביר. מחיר פוליסת הביטוח משתנה בהתאם לתכולה ולחברת הביטוח וכן סכום ההשתתפות העצמית והסכום אותה מכסה חברת ההובלה. לפני סגירת הביטוח מומלץ לברר עם איזו חברת ביטוח עובדת חברת ההובלות ושירותי האחסנה, חברה חזקה ומוכרת בתחום הביטוח תוכל לספק לכם שקט נפשי לגבי כיסוי הנזיקין והתנהלות תקינה במקרים בהם יש צורך בהפעלת הביטוח.
כמו כן ניתן לרכוש ביטוח לאיחסון תכולת דירה במחסני חברת ההובלות. ביטוח האיחסון מגן על חפציכם מפני גניבות, נזקי טבע, אש או הצפות ומספק לכם שקט נפשי לכל מקרה שלא יבוא.
ש.ה.מ הובלות מבטחת את חפציכם בצורה הטובה ביותר ומספקת לכם את ההגנה המלאה למקרים בלתי צפויים.

מטרת האחסנה

קניית דירה – הדירה שקניתם עדיין לא מוכנה ולדירה הנוכחית שבה אתם גרים יש תאריך פינוי. שירותי האחסון מאפשרים לפרקי זמן שונים לאחסן את התכולה עד למועד קבלת הדירה, כך שהעברת הדירה תתבצע בקלות.

שירותי אחסון בשיפוץ דירה – העברת התכולה למחסן בעת שיפוץ כללי של הדירה מאפשרת לבצע את השיפוץ בצורה יעילה יותר. התכולה כמומן נשמרת יותר. הן מאבק והן מטילטולים בתוך הבית במהלך השיפוץ ממקום למקום.

שירותי אחסון לנוסעים לחו"ל – נסיעה לתקופה ארוכה, מאפשרת להשכיר את הדירה, כאשר את תכולת הדירה מעבירים לאחסון.

צפיפות בדירה – כאשר הדירה צפופה ומחניקה, ניתן לרווח את הדירה על ידי אחסנת חלק מהתכולה במחסן, ועל ידי כך לקבל דירה מרווחת ושיפור באיכות החיים. ניתן לקבל חדרים בגדלים מיוחדים המותאמים גם לאחסון חלקים מסוימים מתכולת הדירה.

ירושה – לעתים הציוד מגיע אלינו כתוצאה מירושה דורש פתרון של שמירה, מקום, השגחה ביטוח וכו´.

גירושין – לעתים זוגות הנפרדים, נפרדים גם מחלק הרכוש או הדירה, שרותי האחסוןמהווים עבורם גלגל הצלה עד להתארגנות או עד לפתיחת פרק חדש בחיים.

זוגות צעירים – המתקשים לעמוד בעלויות השכירות, משכנתא וכו´, מעדיפים לפרק זמן מסויים בחיים לעבור לגור עם ההורים על מנת לחסוך בעלויות.

צפיפות בעסק – מלאי סחורות, ארכיונים, שרטוטים וציוד הגוזל מקום בעסק שלך.

העברת עסק – תכולת משרדים ובתי עסק הנמצאים בשלבי מעבר למקום חדש. בין היתר הובלת חנות, הובלה של משרד הייטק, הובלות מוסדיות ועוד.

פירוק – תכולת בתי עסק הנמצאים בשלבי פירוק ציוד / פריטים מעוקלים ועזבונות.

זקוק למידע נוסף? צוות ש.ה.מ הובלות בע״מ ישמחו לענות לכם על כל שאלה
מובילים בשבילך עולם ומלואו 03-9699212

תפריט נגישות