אחסנת ציוד לפרטיים

הובלות לפרטיים

לוגו לקוח עדכונים |
  • העברת משרדי Facebook בישראל מרוטשילד ת״א למתחם שרונה, הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״מנורה מבטחים״ מתל-אביב לרמת-גן הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״טבע״ בעיר פתח-תקווה הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״HERBALIFE״ לעזריאלי חולון הסתיימו בהצלחה!

  • מעבר חברת פייפאל למגדל אלקטרה ת"א, הסתיים בהצלחה!

track לקוחות עסקיים track לקוחות פרטיים

הובלות לפרטיים

delivery truck

חברת ״ש.ה.מ הובלות מתקדמות בע״מ״ מובילה תכולות של בתים בכל רחבי הארץ- מכל מקום לכל מקום. צי משאיות משוכללות, המצוידות במיטב האמצעים הטכנולוגיים המהווים ערובה להובלה המבטיחה את שלמותו של כל אחד מפרטי התכולה בכלל ואת חפצי הערך היקרים ביותר בפרט, מאפשר לחברה לבצע הובלות אחדות בו בזמן ובכך לתת מענה לביקוש.

הובלה לפרטיים מחייבת את החברה לעמידה באמות המידה הקפדניות ביותר, בדיוק כפי שהיא עושה כאשר היא מספקת שירות ללקוחות מוסדיים גדולים. אנחנו מאמינים- ונוכחים לדעת על פי הדרישות והצרכים של לקוחותינו- כי לבד מההובלה עצמה, רבים נזקקים גם לשירותים הנלווים, שאך בהם החברה מתמחה – שירותי אריזה, פריקה וסידור, שירותי מינוף וביצוע הובלה של תכולת דירה המצויה בקומה גבוהה בבתי רב קומות, לרבות בבתים המצויים במיקום ההנגישות אליהם קשה.

על  פי צורך ובהתאם לדרישה, כגון במקרים של רילוקיישן, החברה מספקת שירותי אחסנה של תכולת דירות ומשרדים לכל פרק זמן נדרש במתחם מאובטח ומפוקח, שבו מובטחת שמירה קפדנית 24/7 על שלמות התכולה.

חברת ש.ה.מ הובלות מתקדמות בע״מ״ מבצעת הובלה לפרטיים תוך עמידה חסרת פשרות בתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, מבטחת את התכולה שאותה היא מובילה ובכך מאפשרת ללקוחותיה לישון ו… להתעורר בשקט.

מי מהלקוחות הנזקקים לשירותי אריזה יכולים ליהנות מהחומרים הייעודיים שהחברה מספקת ובהם: קרטונים, דבק, ניילון נצמד, נייר משי וניילון בועות. עובדי החברה מאומנים ומיומנים באריזה יסודית, מהירה וקפדנית, של כל פריט בכלל ושל פרטים המחייבים אריזה זהירה בפרט.

אחד היתרונות  של החברה הוא בניסיון הרב של עובדיה, המאפשר להם לא רק לבצע הובלה אלא גם אריזה, פריקה וסידור מהיר של התכולה בבית או במשרד החדש.

נשמח לצרף אתכם אל המאגר ההולך וגדל בעקביות ובהתמדה של לקוחותינו.

זקוק למידע נוסף? צוות ש.ה.מ הובלות בע״מ ישמחו לענות לכם על כל שאלה
מובילים בשבילך עולם ומלואו 03-9699212

תפריט נגישות