אריזה למשרד

אודות

לוגו לקוח עדכונים |
  • העברת משרדי Facebook בישראל מרוטשילד ת״א למתחם שרונה, הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״מנורה מבטחים״ מתל-אביב לרמת-גן הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״טבע״ בעיר פתח-תקווה הסתיימו בהצלחה!

  • העברת משרדי ״HERBALIFE״ לעזריאלי חולון הסתיימו בהצלחה!

  • מעבר חברת פייפאל למגדל אלקטרה ת"א, הסתיים בהצלחה!

track לקוחות עסקיים track לקוחות פרטיים

חברת ש.ה.מ הובלות

שירותי הובלות מתקדמים למגזר העסקי והפרטי delivery truck

חברת ״ש.ה.מ הובלות מתקדמות בע״מ״ היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בתחום ההובלה ושינוע תכולות של בתים, משרדים, מפעלי תעשייה, מטענים וסחורות.

החברה מעניקה מגוון שירותי הובלה לפרטיים, הובלה לעסקים, לגופים ולמוסדות ולכל דורש. הניסיון המצטבר, המקצועיות חסרת הפשרות וההבנה כי הלקוח הוא הנכס והמשאב החשוב והיקר ביותר של החברה הופכת את השירות שלה למענה הטוב ביותר שלקוחות דורשים ומצפים לקבל.

מכלול השירותים מייתר את הצורך של לקוחות להזמין ספקי שירות נוספים;  תחת קורת גג, פיזית וניהולית, הם נהנים משירותים רבים ובהם: אריזה, פריקה וסידור התכולה המועברת במקום החדש, שירותי ניקיון, אחסון ועוד.

החברה פועלת על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים איזו 9001, תקן ISO 9001:2008 ומשקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת למקסם את איכות השירות שלה תוך התחייבות לעמוד בלוח זמנים מוסכם. העמידה בלוח זמנים נשמרת בקפידה מתוך הבנת ההכרח לכבד את הזמן היקר של הלקוחות.

החברה מצוידת בצי משאיות המתאימות להובלה של כל סוגי התכולות, הסחורות והמטענים, לרבות נוזליים וכאלה המחייבים שמירה על טמפרטורה קבועה.

עובדי החברה, החל ממנהליה וכלה באחרון העובדים בה מחויבים לזהירות ולבטיחות ללא פשרות.

כדי לוודא כי ההובלה תתבצע באופן מושכל ומתוכנן, נציג של החברה ייפגש אתכם במקום שממנו מתבצעת ההובלה ויתכנן יחד אתכם את שלביה השונים ואופן ביצועה על מנת להבטיח כי היא תתבצע ללא דופי.

על פי דרישה או צורך יבצעו עובדי החברה את האריזה באופן שיבטיח את שלמות החפצים במהלך העמסתם, הובלתם, פריקתם וסידורם במקום החדש. לעובדי החברה שיטת אריזה ייחודית המקלה עליהם למצוא כל פריט ולהניח אותו במקום המיועד לו, ובכך מתקצרת ומתייעלת מלאכת ההובלה.

המשוב החם והמחמיא שהחברה מקבלת מלקוחות רבים, פרטיים ועסקיים, מהווים עדות והוכחה לשביעות הרצון המלאה שלהם משירותי החברה, אשר קיומה בכלל והשירות המיטבי שהיא מספקת בפרט עוברים מפה לאוזן בשיטת "חבר מביא חבר".

אם אתם מחפשים שירותי הובלה לפרטיים או הובלה לעסקים – כאן ועכשיו מסתיים החיפוש שלכם. מצאתם את מבוקשכם.

signature
star מעל 40 שנות ניסיון
crow צוות עובדים שירותי ומנוסה
delivery truck צי משאיות מתקדמות
security פוליסת הובלות
מובילים בשבילך עולם ומלואו 03-9699212

תפריט נגישות